SEO Uyumlu Web Sitesi » Webrius Reklam Ajansı


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/webrius.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/industrial/single.php on line 113

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/webrius.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/industrial/single.php on line 128

SEO Uyumlu Web Sitesi

Web tasarım konusunda yıllardır hizmet veren firmamız, web tasarım aşamalarında en çok dikkat ettiği hususlardan bir tanesi SEO uyumlu web sitesi oluşturmasıdır. SEO uyumlu web sitesi ile arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmenizi sağlamak ve müşteri potansiyelinizi arttırmayı hedeflemekteyiz. Tüm web tasarım hizmetlerimizde kullandığımız alt yapımız SEO uyumlu olarak hazırlanmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Neden SEO uyumlu web sitesi kullanmalısınız?

Web tasarım tek başına Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkması için yeterli değildir. Arama motorlarında üst sıralarda listelenmek için en önemli ve en başta yapılması gereken konulardan bir tanesi web sitenizin teknik ve tasarım olarak Google kalite yönergelerine uygun bir şekilde tasarlanıp kodlanması gerekmektedir. Webrius Reklam Ajansı olarak, Google tarafından belirlenmiş kuralları sürekli takip ederek yazılımlarımızı bu doğrultuda sürekli yenilemekteyiz.

SEO uyumlu web sitesi fiyatları fark ediyor mu?

Tarafımızca hazırlanmış tüm web siteleri, yapım aşamasındayken tamamen SEO uyumlu odaklı geliştirilmektedir. Ayrıca SEO uyumlu web sitesi fiyatları konusunda da herhangi bir değişiklik göstermemektedir. İnternet sitemizde bulunan paketler üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve SEO uyumlu web sitesi sahibi olabilirsiniz.

SEO uyumlu web sitesi yaparken nelere dikkat ediyoruz?

  • Web sitesinin hızlı olması

Günümüzde genel olarak her anlamda en önemli olan konulardan bir tanesi site hızıdır. Site hızı, arama motoru harici kullanıcılar içinde oldukça önemli bir rol oynar. Bu yüzden ilk olarak sitenizin hızlı olmasına dikkat ederek, en üst seviyeye ulaştırana kadar optimizasyon işlemlerini tamamlamaktayız.

Sizin web site hızınız ne kadar? Buradan kontrol edebilirsiniz.

  • Temiz kodlama

SEO uyumlu olarak hazırladığımız tüm web sitelerinde fazlalık kodlardan kaçınarak, kullanılması gereken en sade kodlama şekli ile hazırlanmaktadır. Bu şekilde sitenizin kod yapısı fazla olmadığından, sunucunuzda yorulmaz. Aynı zamanda temiz kodlama ile birlikte Google botları sitenize girdiğinde aradığını bulma konusunda da çok daha rahat davranış sergilerler.

  • Profesyonel İçerik Geliştirme

Hazırlanacak olan web sitesinin SEO uyumlu (arama motorlarına) olması için içeriklerin kaliteli, benzersiz ve kullanıcı odaklı geliştirilmesi gerekmektedir. Webrius içerik konusunda kendi markası olan EditorX aracılığıyla tüm içerikleri profesyonel olarak hazırlamaktadır.

Sektörünüze uygun profesyonel yazarlar ve editörler tarafından hazırlanmış olan içerikler, SEO’ya uyumlu olarak web sitenize girilmektedir.

SEO uyumlu web sitesi ile üst sıralara çıkar mıyım?

SEO uyumlu web tasarım ile ilgili müşterilerimizden aldığımız en çok sorulardan bir tanesi SEO uyumlu web sitesi ile üst sıralara çıkabilir miyim?

Bu durum her sektörde farklılık göstermektedir. Rekabet olmayan birçok sektörde herhangi bir ekstra çalışma yapmadan sadece SEO uyumlu web sitesi ile üst sıralara çıkabilirsiniz. Fakat rakibinizin bol olduğu ve dijital pazarlama da rekabetin olduğu sektörlerde maalesef sadece SEO uyumlu web sitesi işe yaramayacaktır. Bu yüzden SEO uyumlu web sitesi yanı sıra aynı zamanda profesyonel bir SEO uzmanından destek almanız gerekmektedir.

SEO konusunda bizlerle çalışabilir ve arama motorlarında üst sıralarda olabilirsiniz. Uygun fiyatlı SEO hizmetlerimiz ile A’dan Z’ye tüm dijital pazarlama çözümleri sunmaktayız. Özellikle KOBİ’ler için oluşturduğumuz uygun fiyatlı paketlerimize göz atabilir ve 12 aya varan taksitler ile tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Site Fiyat Genel Özellikler
Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatı 500 TL Tek Sayfa + Yönetim Paneli
Kurumsal Web Sitesi Fiyatı 900 TL 10 Sayfa Düzenleme + Yönetici Paneli + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal  II Web Sitesi Fiyatı 1650 TL 20 Sayfa Düzenleme + Yönetici Paneli+ Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Yabancı Dil
Kurumsal III Web Sitesi Fiyatı 2990 TL 50 Sayfa Düzenleme + Yönetici Paneli + Hosting + Optimum SEO + SSL + Yabancı Dil


2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


e-ticaret sistemleri Hemen Ara
google reklamları WhatsApp
web tasarım Bize Ulaşın
web tasarım firmaları