Kurumsal Web Sitesi Fiyatları » Webrius


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/webrius.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/industrial/single.php on line 113

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/webrius.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/industrial/single.php on line 128

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Web tasarım konusunda profesyonel, SEO uyumlu ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Kurumsal web sitesi fiyatları her firmaya göre değişiklik gösterebilir. Kurumsal web tasarım ile ilgili araştırma yaparken mutlaka firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir.

Webrius Reklam Ajansı, web tasarım konusunda 2.000+ iş ortağı ile 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kurumsal web sitesi fiyatları ile ilgili 0282 650 60 85 telefon numarasından müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal web sitesi fiyatları neye göre değişiklik göstermektedir?

Web tasarım yaptırmak isteyen birçok kişi internette araştırma yaparken kurumsal web sitesi fiyatları ile ilgili her firmada farklı fiyatlara rastlayabilir. Bu fiyatlar ortalama 500 TL’den başlayıp, 5.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Aynı zamanda modüler yapısı fazla olan, detaylı kurumsal web siteleri bu rakamların çok daha üzerinde fiyat biçilebilir.

Standart olarak hazırlanan kurumsal web sitesi fiyatları genel olarak firmanın daha önce yapmış olduğu işler yani referansları, teknik destek kapasitesi ve yıl içerisinde gelişim süreçlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bazı firmalar sadece hazır paneller satarken, bazı firmalar özel olarak tasarım kodlayabilir ve satışını bu şekilde gerçekleştirebilir. Webrius hem hazır web sitesi paketleri hem de size özel olarak tasarlanabilir web tasarım paketleri ile hizmet vermektedir. Amacımız, her bütçeye uygun kurumsal web sitesi fiyatları oluşturarak, iş ortaklarımız ile birlikte daha fazla büyümektir.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları
Site Fiyat Genel Özellikler
Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatı 500 TL Tek Sayfa + Yönetim Paneli
Kurumsal Web Sitesi Fiyatı 900 TL 10 Sayfa Düzenleme + Yönetici Paneli + Hosting + Temel SEO + SSL
Kurumsal  II Web Sitesi Fiyatı 1650 TL 20 Sayfa Düzenleme + Yönetici Paneli+ Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Yabancı Dil
Kurumsal III Web Sitesi Fiyatı 2990 TL 50 Sayfa Düzenleme + Yönetici Paneli + Hosting + Optimum SEO + SSL + Yabancı Dil

Web sitesi fiyatları

Günümüzde web sitesi fiyatları sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Hazır web sitesi ve kurumsal web sitesi fiyatları arasında olduğunca fazla fark bulunuyor. Bunun nedeni, kurumsal web siteleri A’dan Z’ye tasarım olarak sizin için özel (istekleriniz üzerine, sektörel analizlere göre, rakip analizlerine göre) hazırlanmaktadır. Bu yüzden işliğin daha fazla olmasından dolayı kurumsal web sitesi fiyatları çok daha farklıdır.

Webrius Reklam Ajansı, web site fiyatları ile ilgili özellikle küçük, orta ve büyük tüm işletmeler için en uygun şekilde hazırlamakta ve her sektöre profesyonel çözümler üretmektedir.

Hazır web sitesi paketleri

Hazır web sitesi paketleri daha çok uygun fiyata web sitesi yaptırmak isteyen işletmeler için uygundur. Alt yapı olarak aynı şekilde profesyonel ve kaliteli olarak üretilmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

İnternet sitesi fiyat araştırması yaparken dikkat

İnternet sitesi fiyatları araştırırken hazır veya kurumsal tasarımlarda seçeceğiniz firmanın size ne gibi avantajları sağlayacağı ve güncel teknolojiye uygun bir şekilde tasarlanıp tasarlanmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.

Webrius’ta hazır paketlerde web sitesi ücretleri 500 TL’den başlayarak 2990 TL’ye kadar paketler bulunmaktadır. Web sitesi paket fiyatlarını sayfamızda görebilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Web sitesi ne kadar gibi sorularınıza yanıt alabileceğiniz yazımızı en ince ayrıntılarına kadar incelemenizi ve web sitesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz.

Size özel en uygun web sitesi ücretleri

Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca siz değerli iş ortaklarımız için profesyonel olarak hizmet vermektedir. En uygun fiyata web sitesi yaptırmak için bizlere 0282 650 60 85 telefon numarasından ulaşabilir ve size özel web sitesi ücretleri teklifimizden faydalanabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz hazır web paketleri yerine WordPress alt yapısı ile hazırlanmış web sitelerini tercih etmektedir.

WordPress site fiyatları hakkında bilgi

WordPress site fiyatları düzenlenecek olan tema, modül ve içeriklere göre farklılık göstermektedir. WordPress kullanımı birçok kişi tarafından bilindiğinden ve alt yapı olarak sürekli güncellenmesinden kaynaklı tercih edilmektedir. Bu yüzden özel yazılımımız yanı sıra kurumsal web sitesi ve hazır web sitesi paketleri konusunda WordPress site tasarımı hizmetleri de vermekteyiz.

WordPress site fiyatları genel olarak hizmet bedeli 200.00 $ dan başlamaktadır. Bu fiyata standart tema, modül ve geliştirmeler dahildir. WordPress site fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular ile ilgili 0282 650 60 85 telefon numarasından bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım yanı sıra E-Ticaret Paketleri Fiyatları ile ilgili sayfamızı inceleyebilir ve paket özelliklerine de göz atabilirsiniz. Size uygun gelen e-ticaret sitesi fiyatları ile kendinize hemen bir e-ticaret paketi satın alabilirsiniz.One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


e-ticaret sistemleri Hemen Ara
google reklamları WhatsApp
web tasarım Bize Ulaşın
web tasarım firmaları