Google Reklam Verme - Bugün En Düşük Ücretler ile Reklam Verin!


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/webrius.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/industrial/single.php on line 113

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/webrius.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/industrial/single.php on line 128

Dünyada ve ülkemizde etkisini gösteren Covid-19 nedeniyle son zamanlarda küçük, orta ve büyük tüm işletmeler dijital pazarlama alanlarında yatırımlar yapmaktadır. İnternet kullanıcılarının %92’si Google arama motorunu kullanarak büyük potansiyel müşteri ağını oluşturmaktadır. Google reklam verme konusunda yapılan araştırmalar her geçen gün ciddi bir şekilde artış göstermektedir. Özellikle ülkemizde Google reklam vermek isteyen KOBİ’ler dijital pazarlama uzmanı barındırmadığından dolayı bu konuda dışarıdan destek almaktadır.

Google reklam verme işlemlerinde, çalışacağınız dijital pazarlama ajansını araştırarak doğru bir şekilde seçim yapmanız gerekmektedir. Google reklam verme konusunda karşılaşacağınız Google ADS tüm bu işlemlerin uygulandığı platformdur.

Google ADS Reklam Verme

Google ADS reklam verme konusunda sıkça rastladığımız sorulardan biri “dışarıdan bir ajans ile çalışmak zorunda mıyım?” aslında bu sorunun cevabı “hayır”, fakat dijital pazarlama uzmanları veya bu alanda hizmet veren ajanslar, Google ADS ve internette reklam verme konusunda doğru bilgi, profesyonel kurulum ve gelişen algoritmaları takip ettiğinden dolayı reklam verme konusunda bireysellere göre oldukça fazla bilgilidir. Bu yüzden ajans ile çalıştığınızda reklam maliyetlerinizi düşürebilir, potansiyel müşteriye daha hızlı ulaşabilir, daha uygun fiyatlarla daha fazla görüntüleme ve tıklama alabilir, dönüşüm oranlarını daha rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

İşletimi büyütmek için Google’da reklam vermek zorunda mıyım?

İçeriğimize başlamadan önce Google internet kullanıcıların %92’sine hitap ediyor demiştik. Hizmetinizi veya ürünlerinizi doğru kitleye uygun maliyetlerle dijital anlamda ulaştırmak istiyorsanız, bu sorunun cevabı – “evet, işinizi büyütmek için reklam vermek zorundasınız”.

Bugün bir emlak satıcısının veya araba satıcısının nasıl sahibinden.com gibi internet sitelerinde ilan vermeden iş yapması zor bir durumsa, bir kombi ustasının veya araba tamircisinin de Google ilan verme konusunda kararlı olması gerekmektedir. Google ilan ver, derken tabii ki de Google ADS reklamlarından bahsetmiştik. 😊

Verdiğimiz her Google ADS reklamı aslında birer ilan bununda altını çizmekte fayda var.

Google Adwords Reklam Verme = Google ADS

Son zamanlarda en çok aldığımız şikayet konularından biriyse biz müşteri ile iletişime girdiğimizde “Google ADS” terimini kullanmamız. Google ADS’nin eski adı, Google Adwords yani her ikisi de aynı platform sadece isim değişikliğine gitmiştir. O yüzden Google’da arama yaparken ADS olan sayfaya tıkladığınızda da aslında doğru yere ulaştığınızın altını çizmekte fayda var. Bunu burada belirtme sebebimiz özellikle KOBİ’ler geçmiş dönemlerde ADS yerine Adwords tanımına daha hakim olmalarıdır.

Google Reklam Verme Fiyatları

En çok merak edilen konulardan bir tanesi, Google Reklam Verme Fiyatları! Birçok ajans bu fiyatları sabit tutarak hizmet verirken bazı firmalar ise Google reklam verme konusunda belirli komisyonlar ile çalışmaktadır. Google reklam verme fiyatları diye bir fiyat listesi bulunmamaktadır. Bu reklam verme fiyatları tamamen size kalmıştır. Bugün Google’a isterseniz 20 TL – isterseniz 2.000 TL reklam verebilirsiniz. Google reklam verme konusunda ajanslar ile çalışırsanız, belirli bir kurulum ücreti veya komisyon talep edilmektedir. Biz Webrius Reklam Ajansı olarak, siz değerli müşterilerimiz için en uygun kurulum fiyatı ve danışmanlık ücreti belirlemekteyiz. Bu danışmanlık ücreti ile reklam verdiğiniz tutar fark etmeksizin çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Google reklam verme ücreti tamamen müşterimiz tarafından belirlenmektedir. Tabii ki, ajansımız Google reklam bütçelerinde 50 TL – 100 TL gibi reklam vermek isteyen kişiler için çalışmaya uygun değildir. Google reklam vermek isteyen işletmeler için bir özel rapor hazırlayarak, reklam vermeden önce Google reklam verme ücreti hakkında bir sunum gerçekleştirmekteyiz. Web sitesi reklam verme konusunda raporu sunduktan sonra, müşterilerimiz ile uzun süreli Google ADS danışmanlık paketi de iletmekteyiz.

Google ADS Danışmanlık

Google’da reklam verme konusunda başarılı olmak için her işte olduğu gibi sabır, sıkı çalışma ve raporlamaların doğru bir şekilde okunup analiz edilmesi gerekmektedir. Biz dijital ajanslar tamda bunu yapmak için müşterilerimizden danışmanlık adı altında ödeme talep etmekteyiz.

Google reklamlarınızı oluşturur, analiz ederek ve daha iyi sonuçlar almak için optimize işlemlerini sağlarız. Tabii ki, her işte olduğu gibi Google’da reklam vermek isteyen işletmeler burada da biraz kesenin ağzını açması gerekiyor.

İnternette Reklam Vermek

İnternette reklam vermek konusunda birçok alternatif kanalınız bulunmaktadır. Bunların başında potansiyel müşteriye en hızlı dönüşebilecek ve en hızlı sonuç alabileceğiniz platform Google’dır. Diğer dijital platformlar ise işiniz ile ilgili web siteleri, forum siteleri, haber siteleri ve sosyal medya platformları olarak sıralayabiliriz.

Eğer ki belirli bir bölgede çalışıyor ve sadece o lokasyona hitap ediyorsanız, Google reklam verme ile bölgenizdeki en popüler haber siteleri, instagram ve facebook sayfalarında da reklamlarınızı verebilirsiniz. Ne demişler “reklamın iyisi kötüsü olmamış” bugün dijital mecralarda doğru olarak verdiğiniz hiçbir reklam karşılıksız kalmayacaktır. Bu yüzden günümüz çağında internette reklam vermek oldukça önemlidir. Özellikle yeni ve işini geliştirmek isteyen işletmeler için biçilmez bir kaftandır.

Google’ye Reklam Verme

Aslında Google’ye reklam verme oldukça basit, bizi 0282 650 60 85 veya 0555 099 85 15 telefon numarasından arıyorsunuz ve müşteri temsilcilerimize Google’ye reklam verme konusunda bilgi verebilir misiniz diyerek, detaylı bir şekilde fikir alışverişi yapabiliyor ve özellikle potansiyel müşterilerinize nasıl, ne kadara ve ne kadar süre içerisinde ulaşabileceğiniz konusunda akıl alışverişi yapabiliyorsunuz.

Google Reklam Veren Firmalar Arasındaki Farklar Nedir?

Her işte olduğu gibi strateji, analiz ve raporlama çok önemlidir. Google reklam veren firmalar arasındaki en önemli faktör bunlardır. Ayrıca tabii ki, kullanılan araçlar ve müşteriyle olan güven unsurudur. Bugün Google reklam veren firmalar hepsi aynı platform üzerinden reklam vermektedir. Yani, çalışacağınız her ajans Google ADS sistemine girer ve sizin için kayıt oluşturarak tüm işlemleri halleder.

Bu aşamada ajanslara size sunduğu analiz, raporlama, dönüşüm değerleri ve işin sürekliliği için ödeme yaparsınız. Google reklam veren firmalar, reklamları kurup bırakmamaktadır. Reklamların devamının daha iyi olması daha az maliyetler ile uygulanması için özellikle “kalite puanı” – “anahtar kelime analizi” – “rakip analizi” gibi unsurlara dikkat ederek, bahsettiğimiz bu işlemleri gerçekleştirmektedir.

Kısacası “Google reklam vermek istiyorum” diyorsanız, mutlaka işini iyi bilen ve doğru bir şekilde yapan Google ADS ajansından danışmanlık almanız gerekmektedir.

Kendi başınıza vereceğiniz reklamlar “bozuk olan arabanızı tamir etmeye benzer” bu yüzden mutlaka Google reklam verme konusunda konusun da uzman kişi veya ajanslar ile çalışmanız gerekmektedir.

Google Resimli Reklam Verme

Google resimli reklam verme konu, yukarıda belirttiğimiz tüm kriterler ile aynıdır. Burada ki fark aslında strateji ve reklam kurulumlarının farklı olmasıdır. Aynı zamanda Google görüntülü reklam verme için profesyonel grafik tasarım hizmetlerine ihtiyacınız vardır. Bu yüzden Google görüntülü reklam verme konusunda çalışacağınız ajans aynı zamanda grafik tasarım hizmetini de sunuyor olması sizin için avantaj sağlayacaktır.

Bugün, “internette reklam vermek istiyorum” diyorsanız, bize hemen ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Google ADS reklamları ile daha hızlı bir şekilde müşterilere ulaşabilir ve Google üzerinden yaptığınız yatırımların kat kat fazlasını çıkarabilirsiniz.

Google reklam vermek şu durumda oldukça mantıklı bir girişim olacaktır. Google reklam verme fiyatları pahalı, ücretlerin altından kalkamayız diye düşünmeyin! Yazımızda bahsettiğimiz gibi bugün siz bile ücretsiz bir şekilde Google ADS hesabınızı oluşturabilir ve kendiniz ilk reklamlarınızı Google’da yayınlayabilirsiniz.

Daha profesyonel bir şekilde reklam hizmeti almak için bizi aramayı unutmayın! 😊Leave a Reply

Your email address will not be published.


e-ticaret sistemleri Hemen Ara
google reklamları WhatsApp
web tasarım Bize Ulaşın
web tasarım firmaları