Google Reklam Danışmanı - Uygun Maliyetler ile Profesyonel Çözümler


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/webrius.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/industrial/single.php on line 113

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/webrius.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/industrial/single.php on line 128

Google Reklam Danışmanı

Dijital pazarlama her geçen gün gücünü arttırmakta, Google dijitalde reklam verme ve yeni müşterilere ulaşma konusunda en değerli madenimizdir. İşletmesini büyütmek isteyen iş yerleri küçük, orta veya büyük fark etmeksizin Google arama motoruna uygun maliyetler ile reklam vermenin yolunu aramakta.

Google Reklam Danışmanı Nedir? Ne İşe Yarar?

Google reklam danışmanı, sizin reklam hesabınızın kurulumu, optimize edilmesi yani daha hale getirmesini ve aynı zamanda anlık olarak takibini sağlamaktadır. Google tarafından tüm eğitimlere katılmış ve işin tüm ayrıcalıklarını bilen uzmanlara denir.

Google reklam danışmanı, potansiyel müşterilere daha hızlı ve daha az maliyetler ile ulaşmanızı sağlamaktadır. Peki bunu nasıl yapıyor? Potansiyel müşterilerinizin arama terimleri (anahtar kelimeleri) analiz ederek en doğru verilere ulaşır ve reklamları bu yönde optimize eder.

Google reklam danışmanı, verdiğiniz reklamları sürekli olarak takip ederek sahte tıklama veya kötü amaçlı yazılımlardan korunmanızı sağlar. Aynı zamanda reklam kalite puanınızı yükselterek, daha uygun maliyetler ile reklam vermenize olanak sağlar.

Google Reklam Danışmanı Ücretleri Nedir?

Google reklam danışmanı ücretleri vereceğiniz reklam tutarına bağlı değişmektedir. Fakat ilk olarak kurulum ve optimize işlemleri için ufak bir ödeme talep edilmektedir. Kurulum aşamasından sonra reklam vereceğiniz tutara göre komisyon oranı belirlenerek çalışmalar yapılmaktadır.

Google Reklam Danışmanına mı ihtiyacınız var?

Webrius Reklam Ajansı olarak, Google reklamları konusunda en uygun fiyatlarla profesyonel çözümler üretmekteyiz. Google reklam danışmanına ulaşmak için 0555 099 85 15 telefon numarasını arayabilir ve Google reklamları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Google reklam danışmanımız size en kısa süre içerisinde istediğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda bir teklif ve rapor hazırlayarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatarak işe koyulacaktır.Leave a Reply

Your email address will not be published.


e-ticaret sistemleri Hemen Ara
google reklamları WhatsApp
web tasarım Bize Ulaşın
web tasarım firmaları